Робота Херсон: Робота для студентів - вакансії, Робота в Херсоні. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Робота для студентів.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

Вакансії в Херсоні / Вакансії в Херсоні / Вакансії Робота для студентів, Херсон

На 08.05.2021 в нашій базі:  78 вакансій,   467 резюме

Робота в Херсоні в рубриці Робота для студентівНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Робота для студентів в Херсоні. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Робота для студентів»).


По вашому запиту знайдено: 635 вакансій
 • Вакансія: Сиделка-компаньонка

  Светлана Медведева

  Ищу сиделку-компаньонку для женщины – 63 года.

  Она самоастоятельна, физическа здорова, любит общаться, но болеет деменцией – поэтому нуждается в организации досуга, общении и помощи в домашних делах.

  График работы: 6 чаов/ 5 раз в неделю.

  Оплата: 400 грн/день

  Порядочность, чистоплотность, доброе сердце и позитивный взгляд на жизнь – это обязательны...

 • Описание вакансии

  Мы, одно из самых крупных брачных агентств Украины и лидеры на международном рынке уже 15 лет, приглашаем переводчиков английского языка на работу.

  Что мы предлагаем:

  • Заработная плата от 8 000 грн. (40,50 — 60% от выполненного объема работы);

  Пошук роботи в Херсоні: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Херсоні. Пошук роботи в Херсоні за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Робота для студентів з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Херсон і вакансії Херсоні на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: