Робота Херсон: Логістика, доставка, склад - вакансії, Робота в Херсоні. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Логістика, доставка, склад.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

Вакансії в Херсоні / Вакансії в Херсоні / Вакансії Логістика, доставка, склад, Херсон

На 31.03.2020 в нашій базі:  57 вакансій,   2194 резюме

Робота в Херсоні в рубриці Логістика, доставка, складНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Логістика, доставка, склад в Херсоні. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Логістика, доставка, склад»).


По вашому запиту знайдено: 315 вакансій
 • Вимоги: стаж от 2 ле

  Обов'язки: водитель-экспедитор

  Умови: На постоянную работу на автомобили компании форд транзит требуются водители. Командировки Хмельницкий-Одесса. 2 командировки в неделю. Доставка наполнителей для кофе автоматов с завода компании Одессы заказчикам в город Хмельницкий, область. Пятидневка, оформление, соц пакет, суточные. Своевременная в...

 • Инженер по технической инвентаризации объектов недвижимости в Киеве и области.

  Опыт работы в технической инвентаризации, (самостоятельное проведение обмеров помещений, вычерчивание планов).

  Проведение технической инвентаризации объектов недвижимости по Киеву и области с изготовлением технического паспорта. Достойная зарплата.

  ...
 • На склад супермаркета Piotr i Pawe? требуются мужчины

  Описание:

  Piotr i Pawe? - склад в Познани

  Комплектация продуктов питания

  Работа по 12 часов(есть возможность брать больше) с пн. по сб.14 зл\час нетто (Могут

  быть ночные смены)

  Жилье 300 зл – очень хорошие условия по 4-5 человек в комнате ( для каждой комнаты отдельно душевая и туалет...

 • ????БЕЗКОШТОВНА ВАКАНСІЯ????
  ??Посада : Робітник складу ???
  ?????Ставка : 3500 зл. нетто + премії за виробіток.
  ??? Графік роботи : 2 змінний, 8-12 робочих годин на день, можливість працювати 6 днів на тиждень. Денні та нічні зміни. 1-2 перерви протягом дня.
  ??Місце роботи : Маємо склади по цілій Польщі
  ??Оплати :
  • психотести- 65 злотих
  • ...

 • Бесплатная вакансия! Бесплатное приглашение !

  Локализация:

  Znin , Radomsko , Czelad?


  Пошук роботи в Херсоні: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Херсоні. Пошук роботи в Херсоні за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Логістика, доставка, склад з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Херсон і вакансії Херсоні на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: