Вакансія Офіціант , Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Офіціант (Сім'я ресторанів Файного Міста ). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

Вакансія: Офіціант (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Ciao!</strong><br /></p> <p></p> <p dir="ltr">Antica Eatery це колоритне місце, де можна скуштувати справжню неаполітанську піцу, вишукану пасту чи оригінальні бургери в ексклюзивній подачі. Знайомся: www.instagram.com/antica_eatery/</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr"><strong>Зараз ми у пошуках офіціанта. Обов’язки:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">знати меню кухні і бару;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">обслуговувати гостей згідно стандартів Сім'ї ресторанів Файного Міста;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">брати участь у санітарному дні;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">працювати в команді.</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Наші вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">бажаний досвід роботи офіціантом від 6 місяців;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">привітність та усміхненість;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">навики самоорганізації, дисципліни та комунікації;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">вміння швидко навчатися та адаптуватися до змін.</p></li></ul><p><strong>Графік: 08:00-23:00 год, 2/2 чи по домовленості від 15 робочих змін. </strong></p> <p><strong>З/п: ставка 100 грн/день + 4,5% від особистих продаж. Сумарно від 800 грн/день + чайові. </strong><br /></p> <p dir="ltr"><strong>Про Сім'ю ресторанів Файного Міста</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Ми динамічна компанія не лише на словах, за останній рік відкрили 2 заклади і готуємось до нових проектів.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Піклуємось, щоб працівники не були голодними.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">У нас весело: таємний Миколай, Mind Game, корпоративи (після перемоги повернемо і цю традицію).</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вертикальний і горизонтальний кар'єрний ріст у 9 закладах.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Є знижки на продукцію мережі.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Дотримуємось обіцянок — зарплата двічі на місяць без затримки.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Ми соціально відповідальні: харчуємо військовослужбовців, допомагаємо пораненим бійцям, даруємо великодні кошики, проводимо донорську акцію, перераховуємо гроші на благодійність, тощо.</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Хочеш приєднатися до команди?</strong></p> <p dir="ltr">Заповни, будь ласка, анкету кандидата Сім'ї ресторанів Файного Міста, щоб наш менеджер зв’язався з тобою: forms.gle/F9Sfs6UKTUoJP7zCA</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr"><strong>Або відгукнися на вакансію ?</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Вокалист One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Пиджей Pj One handred Karaoke loung... 45000 грн.
Администратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Официант One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Офіціант One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Адміністратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Хостес One handred Karaoke loung... 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: