Вакансія Продавець-консультант, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Продавець-консультант (ООО Адвент Инвест). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець-консультант

На 02.10.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: Продавець-консультант (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong><strong>Торгова марка Kompozit була заснована в 1995 році. За цей час ТМ «Композит» завоювала довіру і визнання серед українських і європейських партнерів і споживачів і є одним з кращих брендів України.</strong></p> <p>ТОВ «Адвент Інвест» запрошує Вас стати частиною нашої дружньої команди на посаді <strong><br /></strong></p> <p><strong>Продавця-консультанта </strong> (представника постачальника) ТМ Kompozit.</p> <p><strong>Місце роботи: </strong>м.Київ, гіпермаркет «Епіцентр».</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Активність, відповідальність, лояльність, вміння працювати в команді, орієнтація на клієнта.</li> <li>Інтерес до вивчення нових продуктів, прояв ініціативи в навчанні.</li> <li>Націленість на результат і досягнення поставлених цілей.</li> <li>Досвід в продажах будматеріалів буде перевагою.</li> <li>Вміння досягати результатів.</li> <li>Позитивний настрій, бажання рости і розвиватися.</li> </ul><p><strong>На що ми чекаємо:</strong></p> <ul><li>Грамотне доброзичливе обслуговування відвідувачів в торговому залі.</li> <li>Надання грамотних консультацій з будь-яких питань, пов’язаних з продукцією і здійсненням покупки.</li> </ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Консультація покупців щодо технічних характеристик, властивостей, способів застосування продукції.</li> <li>Робота в торговому залі гіпермаркету.</li> <li>Викладка товару на полиці торгового обладнання</li> <li>Контроль терміну придатності товару.</li> <li>Контроль наявності цінників.</li> <li>Виконання плану продажів.</li> <li>Робота з товарами вагою до 10 кг.</li> <li>Моніторинг конкурентів за цінами, асортиментом.</li> </ul><p><strong>Ми гарантуємо:</strong></p> <ul><li>Гідну заробітну плату (ставка + % від продажів).</li> <li>Офіційне працевлаштування відповідно до Кодексу законів про працю України.</li> <li>Режим роботи: 5 днів, 2 вихідних дні.</li> <li>Своєчасна виплата заробітної плати.</li> <li>Оплачувана щорічна відпустка (24 календарних дні).</li> <li>Оплачуваний лікарняний.</li> <li>Корпоративне навчання, семінари, майстер-класи та постійний обмін досвідом з досвідченими колегами.</li> </ul><p><strong>З/п 16?000 – 18?000 грн</strong></p> <p><strong>Для тих, хто має достатній досвід в продажах лакофарбової продукції, додаткові умови.</strong></p> <p><strong>Чекаємо на ваш дзвінок!</strong></p> <p><strong>Людмила.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 20000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Консультант магазину взуття ЧП Давиденко Н.П. 12000 грн.
Продавець в пекарню "Сімейна пекарня" СПД Голуб О. договірна
Продавець в кіоск з продажу штучного товару СПД Голуб О. договірна
Продавец в киоск по продаже штучного товара СПД Голуб О. договірна
Продавець у продуктовий магазин СПД Голуб О. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: