Вакансія Контент менеджер сайту, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Контент менеджер сайту (Єпіфанцева Інна Вікторівна). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії IT, WEB фахівці / Контент менеджер сайту

На 30.09.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: Контент менеджер сайту (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Тільки на постійну роботи в офіс, варіанти віддаленої роботи не розглядаємо!</strong><br /><strong></strong><strong><br />Вимоги, побажання:</strong><strong> </strong><br />досвід роботи контент-менеджером в інтернет-проектах ( бажано);<br />знання принципів адміністрування/ наповлення веб- сайтів;<br />навички створення\ редагування цифрового контенту ( банери, фото , відео);<br />грамотна українська та російська мова;<br />упевнений користувач програм пакету Microsoft Office;<br />володіння техніками написання унікальних текстів, рерайт, копірайт;<br />базове розуміння SEO оптимізації.<br /></p> <p><strong>Обов'язки:</strong><strong> </strong><br />наповнення і редагування контенту на сайті;<br />додавання нових товарів на сайт: опис, характеристики, фото, атрибути;<br />за потреби актуалізація раніше створених карток товарів на сайті – оновлення опису та створення за необхідністю;<br />робота з категоріями, фільтрами, акції та статей у блозі;<br />уважність і вміння працювати з великими об’ємами даних;<br />вміння проводити глибокий пошук необхідної інформації в інтернеті, включно з іноземними сайтами;<br />формування пропозицій щодо поліпшення контент наповнення сайту.<br /></p> <p><strong>Умови: </strong><br />офіс район Нивок;<br />робота в стабільній компанії;<br />гідну заробітну плату;<br />можливість проявити себе та розвиватися разом з компанією;<br />графік роботи пн.-пт. 09.00-18.00.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
React Developer QuliSoft 47500 грн.
UI/UX designer (Gamedev) QuliSoft 60500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: