Вакансія Backend-разработчик, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Backend-разработчик (IOGRU). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії IT, WEB фахівці / Backend-разработчик

На 05.06.2023 в нашій базі:  20 вакансій,   642 резюме

Вакансія: Backend-разработчик (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія IOGRU є провідним постачальником послуг систем автоматизації та управління системами на території США у зв’язку з розширенням запрошуємо в свою команду Back-End Розробника/ Backend developer.</strong><br /><br /><strong>Функціональні обов’язки: </strong><br />Розробка функціоналу для поточних та нових продуктів компанії;<br />Розробка web сервісів, інтеграції із суміжними системами на NodeJS;<br /> Брати участь у проектуванні (виборі технологічних підходів та технічних рішень) серверної частини веб-додатків.<br /><strong>Т</strong><strong>ехнічний стек:</strong><br /> Node.js<br /> Typescript Express.js<br /> Nest.js<br /> Docker<br />Які навички ми очікуємо:<br />добре знаєш і працюєш із SQL базами даних (PostgreSQL) - Sequalize - Nats - Kafka. <br />Ми використовуємо Kubernetes (буде плюсом якщо вже працював з ним, або навчимо) - Jest, Cypress.<br /><br /><strong>Компанія надає:</strong><br />Складний та значущий проект, участю в якому можна гордитися;<br />Гібкий графік і видалена робота;<br />Можливість самостійно приймати технічні рішення;<br />Робота в значимому проекті, орієнтованому на глобальний ринок і екологію;<br />Відсутність бюрократії та команда професіоналів;<br />Гнучкі умови роботи, коли головне – результат!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Контент менеджер сайту Єпіфанцева Інна Вікторівн... 13000 грн.
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 25000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
C# .net developer CML Team 100000 грн.
Php developer CML Team 100000 грн.
Node.js developer willing to become Full-stack CML Team 100000 грн.
Контент менеджер Новик Олена 10000 грн.
Інженер-розробник програмного забезпечення для мікроконтроле... ООО «ДП Укргазтех» 25000 грн.
Unity Developer QuliSoft 61000 грн.
QA manual engineer CML Team 100000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: