Вакансія Официант, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Официант (TERRA NOVA Sport&Spa Hotel). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

Вакансія: Официант (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong>    <br /></p> <p>Отельно-ресторанный комплекс Terra Nova набирает на работу <strong>официантов </strong><br /><br />Требования:   <br />Работа с современными ресторанными программами   <br />Коммуникабельность    <br />Умение действовать в нестандартных ситуациях  <br />Внимательность <br />Приятная открытая внешность  <br />Стрессоустойчивость <br />Правильная грамотная речь  <br /><br />Условия работы:<br />Работа в в ресторане Terra Nova нескольких минутах от <strong>метро Теремки</strong><strong><br />Ставка в день 500 грн + %</strong><br />График работы: Каждый день <strong>с 08:00 до 20:00</strong><strong><br /><br />Проживание иногородним </strong><br />Безопасность.<br />Стабильный высокий заработок.<br />Уверенность в завтрашнем дне.<br /><br />Рассмотрим кандидатуру студентов.</p> <p></p> <p>Киев, Теремки, Отель Terra Nova, Ул. Институтская 73. <strong><br /></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Тел.: 099-481-18-80</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Кондитер МегаМаркет супермаркет договірна
Продавець у бутік Київ (ст. М Житомирська) СПД Голуб О. договірна
Продавець у бутік Київ (ст. М Житомирська) СПД Голуб О. договірна
Продавець у бутік Київ (ст. М Житомирська) СПД Голуб О. договірна
Продавець у бутік СПД Голуб О. договірна
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Бариста в м. Київ мережe кав’ярень «Арома Кава» (Печерськ, Л... СПД Голуб О. договірна
Бариста в м. Київ мережe кав’ярень «Арома Кава» (Печерськ, Л... СПД Голуб О. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: