Вакансія Супервайзер Колл-центру (Французька мова), Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Супервайзер Колл-центру (Французька мова) (Neoelementum). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Наука, освіта, переклади / Супервайзер Колл-центру (Французька мова)

На 08.08.2022 в нашій базі:  22 вакансій,   602 резюме

Вакансія: Супервайзер Колл-центру (Французька мова) (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:29000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Webvork-окремий проект, де ми продаємо тільки високоякісні товари для краси і здоров'я, тому що дорожимо кожним нашим клієнтом і своєю репутацією. Кожен дзвінок приносить прибуток компанії і її співробітникам.</p> <p>В даний час ми охоплюємо наступні країни:</p> <p>Іспанія, Італія, Німеччина, Франція, Австрія, Португалія. У планах на майбутнє-весь європейський ринок!</p> <p>Наш call-центр працює тільки за гарячими заявками або вже наявною клієнтською базою. Ніякого холодного обдзвону.</p> <p>Компанія робить наголос на двох речах: на «правильних» людях і якісному товарі. Постійно вдосконалюємо наш професіоналізм і пропонуємо вам рости і розвиватися разом з нами.</p> <p>ВАМ НАЛЕЖИТЬ:</p> <p>Забезпечувати виконання планових показників продажів по своїй групі;</p> <p>Аналізувати операційні та фінансові показники по групі, а так само індивідуально по операторам;</p> <p>Надавати щоденну звітність за показниками групи;</p> <p>Контролювати і розподіляти завантаження операторів;</p> <p>Вести графіки робочих змін і табелів обліку робочого часу.</p> <p>НАМ ПОТРІБЕН:<br /></p> <p>Вільне знання французької мови ОБОВ'ЯЗКОВО;</p> <p>Вміння працювати в умовах багатозадачності;</p> <p>Вміння проводити аналіз операційних показників та використовувати отримані дані в роботі;</p> <p>Розвинені лідерські та управлінські якості;</p> <p>Впевнений користувач MS Office, Excel.</p> <p>УМОВИ:</p> <p>Повністю віддалена робота;</p> <p>Фіксований оклад 800 евро +%</p> <p>Змінний робочий графік в режимі 2/2;</p> <p>Стабільні виплати 2 рази на місяць;</p> <p>Приємну систему преміювання;</p> <p>Дружній колектив та тепла атмосфера!</p> <p></p> <p>Якщо Ви зацікавилися, будь ласка, надсилайте своє резюме на

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Хімік лаборант в кондитерській сфері «КБФ» договірна
Хімік лаборант в кондитерській сфері «КБФ» договірна
Няня Полехина Ю. 23000 грн.
Няня в Ирпень Полехина Ю. 23000 грн.
Юрист-копирайтер Юридична компанія «Юридич... договірна
Лаборант кафедри Яцишин Н.П., ФОП договірна
Учитель інформатики Гімназія «Київська Русь» 10000 грн.
Учитель англійської мови Гімназія «Київська Русь» 10000 грн.
Вчитель історії Гімназія «Київська Русь» 10000 грн.
Учитель української мови Гімназія «Київська Русь» 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: