Персонал Херсон: резюме та пошук співробітників в Херсоні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Херсоні швидко, шукаю резюме в місті Херсон.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Херсоні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Херсоні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Херсоні!

Резюме: Ассисиент руководителя (Херсон)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Херсон
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p>Шукаю цікавий проект, в якому зможу бути корисною та реалізувати свої знання, навики та амбіції.<br><br>За роки керування бізнесами, як власник та на посаді комерційного директора, впевнено можу сказати, що оволоділа необхідними навичками, якими має володіти сучасний керівник.<br><br>В 21ст у попиті мобільність, досвід та креативність. Тому постійні навчання та особистий розвиток- запорука успіху.<br><br>Я легко знаходжу спільну мову, вмію працювати з людьми та в колективі. <br><br>Легка на підйом, відрядження та не нормований графік мене не лякають.<br></p><p>Масштабність, різноманітність, цікавість, статус- те, що мотивує мене у роботі.<br></p><p><br></p><p>Досвід роботи:<br>Вересень 2017 — грудень 2019</p><p>ТОВ Корней,Комерційний директор</p><p> Організація бізнес процесів компанії<br>- Організація та контроль фінансово-економічної діяльності компанії <br>- Введення стандартизації роботи компанії <br>- Планування та організація закордонних відряджень<br>- Координація, підготовка та погодження договорів<br>- Планування та реалізація рекламних компаній в співпраці з маркетологами<br>- Супровід та підписання угод<br>- Планування та контроль платежів<br>- Кадрова політика компанії <br>- Пошук підрядників для реалізації проектів<br>- Контроль і закупка хоз.забезпечення офісу<br>- Комунікація з закордонними партнерами<br>- Підготовка бізнес-планів<br>- Пошук, систематизація та аналіз інформації для керівника<br>- Реєстрація нових підприємств ТОВ, ФОП<br>- Пошук та реалізація нових напрямків діяльності компанії<br>- Планування та організація робочих зустрічей та нарад<br>- Співпраця з постачальниками<br>- Вирішення робочих питань в поточному режимі<br></p><p><br></p><p>Квітень 2004 — серпень 2019</p><p>SB Власник та керуючий,Салони краси</p><p>Досвід HR (колектив ~100 осіб)<br>Досвід стратегічного планування<br>Ведення перемовин<br>Робота з партнерами<br>Керування декількома проектами одночасно<br>Аналітичні здібності<br>Пошук і контроль постачальників<br>Робота з бюджетами<br></p><p><br><br><br></p><p><br><br></p><p>Вища освіта 2003 КДТУ ФАЕП, Інженер системотехник</p><p><br>Знання мов</p><p>Українська — Вільно</p><p>Англійська — A1 — Базовий</p><p>Російська — C2 — Вільно</p><p><br></p><p>Підвищення кваліфікації, курси:</p><p><br></p><p>2020</p><p>Syndicate</p><p>GeniusMarketing, Маркетинг</p><p>2018 Висоцких Консалтинг</p><p>Висоцких Консалтинг, 4 модуля</p><p><br></p><p>2018</p><p>Салонний маркетинг</p><p>Наталья Гончаренко, Управління салоном</p><p><br></p><p>2018</p><p>Брайан Трейсі</p><p>Брайан Трейсі, MBI за 1 день</p><p>2017</p><p>Клуб Ділових Людей ( Львів)</p><p>Клуб Ділових Людей, Бізнес тематика, продажи, маркетинг тощо</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: