Вакансія Помічник бухгалтера, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Помічник бухгалтера (Гребенюк Іван Володимирович). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

Вакансія: Помічник бухгалтера (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Кривий Ріг
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Обов’язки:</p> <ul><li>Ведення бухгалтерського обліку та звітності компанії;</li><li>Контроль за рухом коштів та фінансовим станом підприємства;</li><li>Підготовка звітності для податкових та інших контролюючих органів;</li></ul> <p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді;</li><li>Знання законодавства з питань оподаткування та бухгалтерського обліку;</li><li>Високий рівень відповідальності та уважності до деталей;</li><li>знання 1С, Excel, «M.E.DOC», клієнт-банк</li></ul> <p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <p>Графік роботи: 5/2, Сб-Нд-вихідні</p> <p>Своєчасна виплата заробітної плати;</p> <p>Офіційне працевлаштування згідно КЗпП України </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер по аренде. Бухгалтер - Касир -Менеджер НПЧП «Пласт» 14000 грн.
Оператор 1С, помічник бухгалтера Сенета Я.М. 30000 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Бухгалтер ресторану Грабчак А.Є. 25000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Аналітик-дешифрувальник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 20000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: