Вакансія Помічник бухгалтера, Асистент керівника, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Помічник бухгалтера, Асистент керівника (Мебельная фабрика Яворина). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Помічник бухгалтера, Асистент керівника

На 28.11.2025 в нашій базі:  35 вакансій,   506 резюме

Вакансія: Помічник бухгалтера, Асистент керівника (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Вишгород
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги, побажання: </strong></p> <p dir="ltr">Меблева фабрика "Яворина" запрошує у свою команду відповідального та організованого співробітника на позицію помічника бухгалтера з адміністративними обов’язками.</p> <p dir="ltr">Обов'язки: </p> <p dir="ltr"><strong>Бухгалтерська частина:</strong></p> <p dir="ltr">* Опрацювання первинної документації (накладні, акти, рахунки).</p> <p dir="ltr">* Робота з 1С: введення даних, підготовка звітів, звірка з контрагентами.</p> <p dir="ltr">* Робота з банком, касою, оформлення платіжних доручень.</p> <p dir="ltr"><strong>Адміністративна частина:</strong></p> <p dir="ltr">* Робота з вхідною/вихідною документацією, e-mail, телефонними дзвінками.</p> <p dir="ltr">* Супровід внутрішніх процесів офісу.</p> <p dir="ltr">* Виконання поточних доручень керівника.</p> <p dir="ltr"><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <p dir="ltr">Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року.</p> <p dir="ltr">Впевнене володіння 1С (версія 8.3), Excel, офісними програмами.</p> <p dir="ltr">Відповідальність, акуратність, вміння працювати з великим обсягом інформації.</p> <p dir="ltr">Комунікабельність, організованість, бажання розвиватися.</p> <p dir="ltr">Досвід ведення адміністративної/офісної роботи.<br /></p> <p><strong>Умови: </strong></p> <p dir="ltr">Ми пропонуємо:</p> <p dir="ltr">Роботу в стабільній компанії з багаторічною історією.</p> <p dir="ltr">Графік: з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 16:00 (повна зайнятість, укорочений день).</p> <p dir="ltr">Комфортні умови праці в офісі (м. Вишгород, Київська область).</p> <p dir="ltr">Офіційне працевлаштування після проходження випробувального терміну.</p> <p dir="ltr"><strong>Контакти для зв’язку:</strong></p> <p>Телефон для зв’язку: ...360</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Фахівець з публічних закупівель Добробут Полтавської гром... 19000 грн.
Оператор-логіст СПД Суяшов договірна
Касир Italia del Gusto 30000 грн.
Бухгалтер з первинної документації Svitlotek 25000 грн.
Спеціаліст з підтримки клієнтів 1С (HoReCa, Retail) Сіріус, центр автоматизац... 30000 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Аудитор Юровська Олена Григорівна договірна
Провідний фахівець (з внутрішнього аудиту) закладу вищої осв... Пенітенціарна академія Ук... 15000 грн.
Бухгалтер 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: