Вакансія Технолог хімчистки, Спеціаліст з виведення плям, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Технолог хімчистки, Спеціаліст з виведення плям (Happy Laundry Dnipro (ФОП Чиженок А.М.)). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Легка промисловість / Технолог хімчистки, Спеціаліст з виведення плям

На 13.08.2026 в нашій базі:  38 вакансій,   510 резюме

Вакансія: Технолог хімчистки, Спеціаліст з виведення плям (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:24000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Ми – сучасна міні-пральня та хімчистка одягу «Happy Laundry», відкриваємо новий філіал і шукаємо в команду досвідченого технолога-хімчистки, який не тільки майстерно справляється з виведенням плям, а й уміє організувати роботу філіалу.</strong> Якщо ви знаєте все про тканини та хімічні склади, хочете працювати у стабільній компанії з комфортними умовами – ми чекаємо на вас!</p> <p><strong>Що ми пропонуємо:<br /> </strong>? Стабільну роботу з гідною оплатою + бонуси за якість і швидкість роботи.<br /> ? Сучасне обладнання та безпечні хімічні засоби.<br /> ? Комфортні умови праці та дружний колектив.<br /> ? Можливість професійного зростання та навчання.<br /> ? Графік роботи<strong>:</strong> 2/2</p> <p><strong> Ваші обов’язки:<strong><br /></strong></strong><strong>-</strong> <strong>Організація роботи філіалу</strong> – контроль усіх етапів хімчистки, від прийому до видачі одягу клієнту.<strong><br />-</strong><strong> Консультування клієнтів</strong> – рекомендації щодо догляду за різними типами тканин.<br /><strong>- Виведення плям</strong> – робота з різними забрудненнями та використання професійних технологій.<br /><strong>- Робота з хімічними засобами та обладнанням</strong> – підбір безпечних та ефективних рішень.<br /><strong>- Контроль якості</strong> – перевірка результату обробки та дотримання стандартів.<br /><strong>- Забезпечення високого рівня сервісу</strong> – дружнє спілкування з клієнтами та підтримка репутації компанії.</p> <p><strong> Наші очікування:<br /> </strong>?? Досвід роботи у хімчистці/пральні від 3 років.<br /> ?? Відмінне знання реагентів, методів чистки та обробки тканин.<br /> ?? Уважність, відповідальність та акуратність.<br /> ?? Навички роботи з клієнтами, комунікабельність.<br /> ?? Готовність дотримуватися стандартів та бізнес-процесів.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:



Вакансія Компанія Зарплата
Технолог на швейне виробництво Legio 30000 грн.
Конструктор одягу Legio 20000 грн.
Швачка Legio 25000 грн.
Розкрійник взуття ТОВ "Співдружність" договірна
Розкрійник взуття ТОВ "Співдружність" договірна
Швея ТОВ "Співдружність" договірна
Затяжчик взуття ТОВ "Співдружність" договірна
Майстер з реставрації подушок в салоні Сесть салонов «Подуся» 22000 грн.
Закрійник Ekklesia 24000 грн.
Швачка Наш край, ООО договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: