Вакансія Адміністратора-керівник пекарень, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Адміністратора-керівник пекарень (Павловська Наталія Євгеніївна). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Виробництво / Адміністратора-керівник пекарень

На 17.07.2024 в нашій базі:  39 вакансій,   493 резюме

Вакансія: Адміністратора-керівник пекарень (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15700 грн
  • Місто:Кам'янка-Бузька
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Запрошуємо</strong><strong>на роботу Адміністратора-керівника пекарень у м.Кам'янка-Бузька</strong></p> <p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li><strong>Організація</strong> роботи працівників;</li><li><strong>Контроль якості</strong> продукції та дотримання вимог санітарних норм;</li><li><strong>Робота та комунікація</strong> з постачальниками;</li><li><strong>Проведення </strong>майстер класів, дегустацій;</li><li><strong>Контроль</strong> виробництва наповнення вітрини;</li><li>Робота над <strong>збільшенням</strong> середнього чеку;</li><li><strong>Навчання, стажування</strong> персоналу.</li></ul><p><strong>Відгукуйся резюме</strong>, телефонуй 0977899696 Наталія</p> <p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li><strong>Висока</strong> <strong>відповідальність</strong>;</li><li>Лідерські якості;</li><li><strong>Досвід</strong> в схожій сфері буде перевагою;</li><li>Хороші <strong>комунікативні </strong>навички;</li><li>Здатність працювати у <strong>команді та керувати командою</strong>;</li><li><strong>Досвід:</strong> управління персоналом, в продажах.</li></ul><p>Приходь на співбесіду! <strong>Відгукуйся </strong>резюме, телефонуй 0977899696 Наталія</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Графік роботи 9−18 (сб.нд-вих);</li><li><strong>Дружній, розуміючий</strong> колектив та затишну атмосферу;</li><li>Насичене <strong>корпоративне </strong>життя;</li><li>Можливість професійного <strong>розвитку</strong>;</li><li>Можливість реалізації власних <strong>амбітних ідей</strong> ;</li><li><strong>Конкурентну </strong>заробітну плату без верхньої межі.</li></ul><p>Ви хочете працювати у <strong>команді найкращих людей та розвиватись </strong>надсилайте своє резюме?!</p> <p><strong>Відгукуйся</strong> резюме, телефонуй ....Наталія</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор лінії кондитерських виробів «КБФ» 21000 грн.
Електромеханік «КБФ» 21000 грн.
Укладальниця кондитерських виробів «КБФ» 21000 грн.
Різноробочий ТОВ «ОТМ ГРУП» 18000 грн.
Помічник електрика Пятак, Пятачок 14500 грн.
Оператор виробництва, різноробочий на автозавод EMERGE «Euro Inform» 45000 грн.
Різноробочий ТОВ «Метал Пром-Інвест» 28000 грн.
Хімік-технолог (харчове виробництво) Навигатор, рекрутинговая ... 25000 грн.
Довбіжник - фрезеревальник з досвідом ООО Промтех 20000 грн.
Електрозварник ручного зварюварювання ООО Промтех 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: