Вакансія Менеджер з персоналу, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Менеджер з персоналу (ТОВ «ТВК «Рона-Маркет»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії HR, управління персоналом / Менеджер з персоналу

На 17.07.2024 в нашій базі:  39 вакансій,   493 резюме

Вакансія: Менеджер з персоналу (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Суми
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги до кандидата:</strong><br /></p> <p>Досвід роботи від 2-х років (бажано у роздрібній мережі). </p> <p>Знання КЗпП України та інших законодавчих актів, відстеження змін в законодавстві, своєчасне внесення пропозицій щодо зміни кадрових облікових процесів</p> <p>Впевнений користувач ПК</p> <p>Знання технологій та методик пошуку та підбору персоналу</p> <p>Відмінне знання кадрового документообігу</p> <p>Уміння писати ділові листи, інструкції</p> <p>Високий рівень комунікативних навичок</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <p>Здійснення повного циклу підбору персоналу: проведення співбесід, прийняття, переміщення, звільнення.</p> <p>Оформлення, облік, зберігання та супровід трудових книжок</p> <p>Формування особових справ</p> <p>Ведення військового обліку</p> <p>Складання графіку відпусток та облік щорічних та додаткових відпусток співробітників</p> <p>Ведення журналів реєстрації кадрових наказів</p> <p>Ведення штатного розкладу та внесення змін</p> <p>Контроль своєчасного отримання документів з віддалених підрозділів та їх систематизація</p> <p>Підготовка довідок з місця роботи для надання за місцем вимоги</p> <p>Контроль дотримання квоти на працевлаштування співробітників з інвалідністю, співробітників, що мають податкову пільгу </p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <p>Офіційне працевлаштування</p> <p>5-ти денний робочий тиждень. Субота, неділя - вихідний.</p> <p>Повний соцпакет</p> <p>Стабільна заробітна плата за результатами співбесіди</p> <p><br /></p> <p><strong><strong>Р</strong></strong><strong><strong>езюме відправляти на адресу:</strong></strong> /></p> <p>м. Суми, вул.Ю.Вєтрова, 4/1 гіпермаркет «Рона»</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Начальник отдела продаж Пшенична О.І. 40000 грн.
Юрист-Комендант в общежитие ФОП Харлашкина А. П 20000 грн.
Помічник керівника по роботі з персоналом ФОП Зоренко Л. П. 22000 грн.
Фахівець з підбору кадрів дистанційно Гайнутдінова І.К. 15000 грн.
Адміністратор (менеджер) об’єктів Компанія SHEN 20000 грн.
Спеціаліст відділу роботи з персоналом та керівними кадрами Комітет з фізичного вихов... 14000 грн.
Начальник відділу кадрів ТОВ «Виробник Плюс» договірна
Інженер з охорони праці (смт. Калинівка, вул. Індустріальна,... Логістичний центр «Калині... 25000 грн.
Інженер з охорони праці у Калинівку (вул. Індустріальна, 5) Логістичний центр «Калині... 25000 грн.
Фахівець з кадрового адміністрування (Фастівський р-н, смт. ... Логістичний центр «Калині... 26000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: