Вакансія Медичний представник (косметологія), Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Медичний представник (косметологія) (Рекрутингова агенція Фортуна). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Краса та SPA-послуги / Медичний представник (косметологія)

На 28.02.2024 в нашій базі:  34 вакансій,   485 резюме

Вакансія: Медичний представник (косметологія) (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>В українську торговельну компанію, що працює у сфері виробів медичного призначення для косметології та професійної косметики, у зв’язку з розширенням, шукаємо <strong>Менеджера з продажу.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Робота у м. Дніпро;</li><li>Офіційне працевлаштування;</li><li>Графік роботи Пн-Пт 09:00—18:00;</li><li>Випробувальний термін 3 місяці;</li><li>Компенсація витрат на проїзд, корпоративний мобільний зв’язок;</li><li>З\п — ставка 20.000грн, після випробувального терміну +% (сукупно від 30.000грн).</li></ul><p><strong>Наш кандидат:</strong></p> <ul><li>Має досвід роботи на аналогічній посаді від 3 років;</li><li>Має вищу освіту (буде плюсом медична або фармацевтична);</li><li>Має досвід продажів B2B медичних, ін'єкційних препаратів і косметики в естетичній медицині;</li><li>Має досвід роботи в 1С, Excel;</li><li>Відповідальний, комунікабельний, стресостійкий, вміє працювати самостійно та на результат.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Просування та продаж виробів медичного призначення для косметології, професійної косметики на території;</li><li>Напрацювання та розвиток клієнтської бази;</li><li>Виконання планів з продажу препаратів;</li><li>Щоденні зустрічі та переговори з існуючими клієнтами, розвиток та підтримка контактів, пошук нових клієнтів;</li><li>Консультація спеціалістів по препаратам;</li><li>Організація та проведення презентацій, майстер-класів, навчальних семінарів;</li><li>Збір аналітичної інформації про конкурентів, продукцію на ринку;</li><li>Спільно з відділом маркетингу участь у плануванні, організації та проведенні маркетингових заходів.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Масажистка Natash massage 10000 грн.
Асистент стоматолога Стоматологічна клініка "Д... 20000 грн.
Майстер манікюру в Дубай Nail Care & Design studio 63000 грн.
Спеціаліст лазерної епіляції Студия лазерной эпиляции ... 20000 грн.
Косметолог AstraNova 20000 грн.
Консультант з декоративної косметики ООО РУШ договірна
Подолог-майстер манікюру і педикюру Діденко Юлія 10000 грн.
Інструктор по схудненню Фешнтекс (ФОП Рибак Т.О.) 25000 грн.
Перукар Студия «Метріз» 10000 грн.
Массажист Салон красоты «NovaЯ» 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: