Вакансія Помічник керівника (дистанційно), Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Помічник керівника (дистанційно) (Еверест-Тер). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Офісний персонал / Помічник керівника (дистанційно)

На 02.10.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: Помічник керівника (дистанційно) (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:16000 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Помічник керівника (дистанційно)</strong></p> <p>12 000 — 16 000 ? + бонуси та премії<br /></p> <p>«Еверест-Тер» виробник сходів, воріт, мафів вже 15 років. У зв’язку зі збільшенням замовлень та розвитком нових напрямків, ми шукаємо помічника керівника (дистанційно). </p> <p><strong>Що ми пропонуємо</strong>:</p> <ul><li>повна зайнятість</li></ul><ul><li>роботу у компанії, яка не зупинила свою діяльність в період карантинних обмежень і продовжує працювати та нарощувати потужності в період воєнних дій;</li></ul><ul><li>навчання та тренінги за рахунок фірми;</li></ul><ul><li>можливість кар’єрного росту.</li></ul><p><strong>У Ваші обов’язки входитиме</strong> допомога в одному з напрямків: </p> <ul><li>пошук та аналіз необхідної інформації;</li></ul><ul><li>у веденні сторінок в соц. мережах;</li></ul><ul><li>в обробці звернень у соц. мережах;</li></ul><ul><li>в організації онлайн-зустрічей;</li></ul><ul><li>в наборі персоналу;</li></ul><ul><li>виконання доручень керівника.</li></ul><p><strong>Якщо Ви</strong>:</p> <ul><li>хочете працювати у стабільні компанії;</li></ul><ul><li>маєте охайний зовнішній вигляд;</li></ul><ul><li>пунктуальні і наполегливі;</li></ul><ul><li>розумієте, що таке субординація та вмієте її дотримуватись;</li></ul><ul><li>шукаєте спосіб як виконати поставленні завдання</li></ul><ul><li>готові отримувати зворотній зв’язок і працювати над самовдосконаленням;</li></ul><p>Тоді надсилайте своє резюме прямо зараз, ми розглянемо Вашу кандидатуру, та запросимо на онлайн співбесіду.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор на склад СПД Спд договірна
Оператор ПК СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Менеджер по роботі з клієнтами? ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: