Вакансія Продавець-касир , Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Продавець-касир (Національна мережа магазинів «Червоний маркет»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

Вакансія: Продавець-касир (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10500 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Національна мережа магазинів товарів для дому «Червоний маркет» запрошує в свою команду «Продавців-касирів».</strong></p> <p><strong>Для тебе у нас найкращі умови:</strong></p> <ul><li>гнучкий графік роботи;</li><li>можливість працювати поряд з домом;</li><li>внутрішнє навчання та швидке кар'єрне зростання (від продавця до територіального менеджера).</li></ul><p><strong>Твої обов’язки:</strong></p> <ul><li>викладати товари на полиці та слідкувати за наявністю цінників;</li><li>розраховувати клієнтів на касі;</li><li>наводити чистоту та порядок у торговому залі;</li><li>дотримуватися карантинних норм;</li><li>стежити за збереженням матеріальних цінностей;</li><li>зростати з нами кожного дня.</li></ul><p><strong>Буде перевагою, якщо ти маєш:</strong></p> <ul><li>навички користування ПК;</li><li>досвід роботи в торгівлі, якщо ні, то навчимо!</li><li>відповідальне ставлення до роботи;</li><li>комунікабельність та доброзичливе відношення до клієнтів та колег.</li></ul><p><strong>Адреса:</strong></p> <ul><li><strong>вулиця Живова, 23</strong></li></ul><p><strong><strong><strong>Реєструйся на співбесіду за номером: ... (гаряча лінія) дзвінки безкоштовно!</strong></strong></strong></p> <p><strong><strong><strong>?Заповнюйте анкету за посиланням forms.gle/CmzkJ8Uwmr1AvGb19 та чекайте на зворотний зв’язок від наших спеціалістів.</strong></strong></strong></p> <p>Ставай важливою ланкою у сучасних реаліях, допоможи нашій країні та собі.</p> <p>Зверніть увагу, що зворотній зв’язок за результатами розгляду резюме на вакансію надається протягом трьох робочих днів у разі позитивного рішення. У разі відхилення резюме на заявлену вакансію ми додаємо його до кадрового резерву компанії.</p> <p><strong>Є робота — є перспектива з Червоним Маркетом!</strong></p> <p>КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 20000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Консультант магазину взуття ЧП Давиденко Н.П. 12000 грн.
Продавець в пекарню "Сімейна пекарня" СПД Голуб О. договірна
Продавець в кіоск з продажу штучного товару СПД Голуб О. договірна
Продавец в киоск по продаже штучного товара СПД Голуб О. договірна
Продавець у продуктовий магазин СПД Голуб О. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: