Вакансія Офіс-менеджер (дистанційно), Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Офіс-менеджер (дистанційно) (Еверест-Тер). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Офісний персонал / Офіс-менеджер (дистанційно)

На 02.10.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: Офіс-менеджер (дистанційно) (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Тернопіль
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Офіс-менеджер (дистанційно)<br /></p> <p>Фірма "Еверест-Тер", шукає офіс-менеджера (дистанційно), на повний робочий день. Із заробітною платою до 15 000 грн. </p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>повна зайнятість (8 год.)</li> <li>впевненість у завтрашньому дні;</li> <li>підтримку в період вашої адаптації;</li> <li>своєчасну виплату заробітної плати;</li> <li>можливість кар'єрного зростання</li> </ul><p><strong>Ваші обов’язки:</strong></p> <ul><li>пошук та аналіз необхідної інформації;</li> <li>організація онлайн-зустрічей;</li> <li>допомога у веденні сторінок в соц. мережах;</li> <li>допомога в наборі персоналу;</li> <li>робота з постачальниками та клієнтами;</li> <li>виконання доручень керівника.</li> </ul><p><strong>Якщо Ви:</strong></p> <ul><li>вільно володієте українською мовою;</li> <li>маєте досвід роботи понад 2 роки (не обов’язково у даній сфері);</li> <li>володієте комунікативними навичками та дисциплінованістю;</li> <li>маєте стабільний Інтернет та ноутбук/ПК.</li> </ul><p>Ми не вимагаємо досвіду роботи у даному напрямку, адже всього можна навчитись.</p> <p>Надсилайте своє резюме на пошту наш менеджер Вам зателефонує та запросить на співбесіду!<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор на склад СПД Спд договірна
Оператор ПК СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Менеджер по роботі з клієнтами? ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: