Вакансія Грумер, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Грумер (Ветеринарна аптека «Healthy animals»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

Вакансія: Грумер (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <ul><li>Ми шукаємо грумера.</li><li>досвід роботи (від 1 року постійної практики)</li><li>бажано мати сертифікат про закінчення навчання курсів за фахом</li><li>мати бажання навчатись, креативити та розвиватися</li><li>виконання послуг зі стрижки та тримінгу</li><li>обов’язковою умовою є наявність досвіду купання тварин та роботи з колтунами</li><li>володіння сучасними техніками грумінгу</li><li>отримувати задоволення від роботи</li><li>любов до тварин і знання порід</li><li>вміння спілкуватися з клієнтами та їх улюбленцями</li><li>вміти проконсультувати клієнтів відносно стрижки і догляду за собаками і кішками, добірка кращої стрижки для їх вихованців</li><li>комунікабельність і уміння знаходити підхід до кожної тварини.</li><li>Резюме, портфоліо і фото власних робіт надсилайте на нашу електронну адресу: працевлаштування</li><li>роботу в перспективній компанії, що динамічно розвивається</li><li>зарплата 30-50%, премії/бонуси</li><li>роботу по індивідуальному графіку</li><li>комфортну атмосферу та сучасне якісне обладнання</li><li>гарну локацію і максимально зручний простір.</li><li>роботу з професійною косметикою та фарбами</li><li>дружний колектив професіоналів, об'єднаних спільною метою</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Перукар Сіденко Л.М. договірна
Майстер Манікюру-Педикюру Ambro договірна
Мастер по наращиванию ресниц во Францию ФОП Ачкасов Є.А. договірна
Мастер маникюра и педикюра во Францию ФОП Ачкасов Є.А. договірна
Майстер манікюру та педикюру Салон «Імідж» 20000 грн.
Мастер маникюра и педикюра Салон красоты Цирюльня 15000 грн.
Медичний представник (косметологія) Рекрутингова агенція Форт... 30000 грн.
Майстер перукар Парихмакерская «Ева» договірна
Парикмахер-универсал, мужской мастер Салон парикмахерская «Чуд... 10000 грн.
Мастер маникюра (Лузановка, поселок Котовского) Салон парикмахерская «Чуд... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: