Вакансія Вихователь дитячого садка, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Вихователь дитячого садка (Асоціація Дніпровських Скаутів «СКІФ»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Наука, освіта, переклади / Вихователь дитячого садка

На 17.07.2024 в нашій базі:  39 вакансій,   493 резюме

Вакансія: Вихователь дитячого садка (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Центр всебічного розвитку «KODAK FAMILY» з</strong><strong>апрошує вихователів та педагогів до роботи в приватному мінісадочку повного дня!</strong></p> <p>(Старт вересень 2023р)</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Приєднання до дружньої та мотивованоїї команди нашого Центру</li><li>Забезпечення всіма умовами для можливостями для реалізації ідей</li><li>Офіційне працевлаштування</li><li>Гнучкий графік роботи</li><li>Перспективу очолити напрям «Дитячий міні-садочок»</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>екологчна локація позамістом в 15 хв на авто;</li><li>графік роботи — з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17/18.00;</li><li>можливість кар'єрного та особистісного росту;</li><li>гідна та своєчасна оплата</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>прогулянки з дітьми на вулиці;</li><li>проведення творчих занять (малювання, ліплення, аплікації, вироби);</li><li>організація (дитячих свят, тематичних уроків, днів відкритих дверей, літні табори та виїздні проекти);</li><li>спілкування з батьками дітей.</li><li>ведення соціальних груп та сторінки у соцмережах</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>мати вищу або незакінчену вищу освіту (бажано)</li><li>мати профільний досвід в роботі в садочку або з дітьми</li><li>бути позитивним і доброзичливим;</li><li>вміти та бути готовими допомагати дітям досягати поставлених цілей та розкривати свої таланти.</li></ul><p><strong>Місце роботи:</strong> Центр всебічного розвитку «KODAK FAMILY» (с. Старі Кодаки Дніпровский район (маршр 109)</p> <p>Якщо Ви людина з добрим серцем, маєте творчий підхід до роботи, тоді ми чекаємо саме на Вас!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вихователь дитячого садка Заклад дошкільної освіти ... 9000 грн.
Музичний керівник в дитячий садок Заклад дошкільної освіти ... 9000 грн.
Кухар у дитячий садок Заклад дошкільної освіти ... 6500 грн.
Гувернантка для дитини 5,5 років, 5/2 (друга половина дня), ... Агентство домашнего персо... 26400 грн.
Няня для немовля 1 місяць, позмінно, м. Дорогожичі Агентство домашнего персо... 34500 грн.
Викладач англійської, німецької мов Афина, учебный центр 21000 грн.
Проєктний менеджер міжнародних проєктів Міжнародний європейський ... 30000 грн.
Директор Європейської школи бізнесу Міжнародний європейський ... договірна
Няня в семью для грудничка (Варшава) Агентство Ваша няня 100000 грн.
Няня – гувернантка (Италия, Милан) Агентство Ваша няня 120000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: