Вакансія Вихователь дитячого садка, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Вихователь дитячого садка (Асоціація Дніпровських Скаутів «СКІФ»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Наука, освіта, переклади / Вихователь дитячого садка

На 30.09.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: Вихователь дитячого садка (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Центр всебічного розвитку «KODAK FAMILY» з</strong><strong>апрошує вихователів та педагогів до роботи в приватному мінісадочку повного дня!</strong></p> <p>(Старт вересень 2023р)</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Приєднання до дружньої та мотивованоїї команди нашого Центру</li><li>Забезпечення всіма умовами для можливостями для реалізації ідей</li><li>Офіційне працевлаштування</li><li>Гнучкий графік роботи</li><li>Перспективу очолити напрям «Дитячий міні-садочок»</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>екологчна локація позамістом в 15 хв на авто;</li><li>графік роботи — з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17/18.00;</li><li>можливість кар'єрного та особистісного росту;</li><li>гідна та своєчасна оплата</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>прогулянки з дітьми на вулиці;</li><li>проведення творчих занять (малювання, ліплення, аплікації, вироби);</li><li>організація (дитячих свят, тематичних уроків, днів відкритих дверей, літні табори та виїздні проекти);</li><li>спілкування з батьками дітей.</li><li>ведення соціальних груп та сторінки у соцмережах</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>мати вищу або незакінчену вищу освіту (бажано)</li><li>мати профільний досвід в роботі в садочку або з дітьми</li><li>бути позитивним і доброзичливим;</li><li>вміти та бути готовими допомагати дітям досягати поставлених цілей та розкривати свої таланти.</li></ul><p><strong>Місце роботи:</strong> Центр всебічного розвитку «KODAK FAMILY» (с. Старі Кодаки Дніпровский район (маршр 109)</p> <p>Якщо Ви людина з добрим серцем, маєте творчий підхід до роботи, тоді ми чекаємо саме на Вас!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 15600 грн.
Няня для дівчинки 3 роки на вихідні дні, м. Позняки Агентство домашнего персо... 13600 грн.
Репетитор, преподаватель английского языка Иванова Наталия 1 грн.
Няня зі знанням анг. мови, 14/14 з проживанням, с.Требухів Дом счастья 48000 грн.
Няня- гувернантка для дівчинки 7 років, 7/7 з проживання, м.... Агентство домашнего персо... 27000 грн.
Няня для дитини 2,4 роки, 3 рази в тиждень, Святошинський ра... Дом счастья 27000 грн.
Вихователь, вчитель дошкільної підготовки Центр розвитку «Діалог» 12000 грн.
Викладач англійської мови Школа англійської мови At... 10000 грн.
Викладач англійської мови OneFunEnglish 35000 грн.
Няня для немовляти 8 місяців, 6/1 або накопичувальні вихідні... Дом счастья 42000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: