Вакансія Інженер-розробник програмного забезпечення для мікроконтролерів, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Інженер-розробник програмного забезпечення для мікроконтролерів (ООО «ДП Укргазтех» ). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії IT, WEB фахівці / Інженер-розробник програмного забезпечення для мікроконтролерів

На 02.10.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: Інженер-розробник програмного забезпечення для мікроконтролерів (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<ul><li>Розробка, участь у впровадженні, документування та супровід вбудованого (embedded) програмного забезпечення для програмно-апаратних комплексів та автономних пристроїв.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>впевнене програмування мовою "C" (стандарт С99, компілятори ARMCC, GCC);</li><li>досвід розробки та налагодження програм для мікроконтролерів (CORTEX M3, M4, M7; AVR; MSP430 з використанням емуляторів (J-Link, ST-Link, AVR-Dragon тощо);</li><li>знання принципів роботи комунікаційних інтерфейсів (RS232, RS485);</li><li>володіння роботою із системою управління версіями "GIT";</li><li>володіння англійською мовою на достатньому рівні для читання та розуміння технічної документації.</li></ul><p><strong>Навички:</strong></p> <ul><li>читання та розуміння чужого програмного коду, читання функціональних схем пристроїв, документування власних розробок.</li><li>буде перевагою досвід роботи з IDE: Keil 5, Eclipse, Embitz; </li><li>початковий рівень знань схемотехніки, уміння працювати з вимірювальним обладнанням (осцилограф, спектроаналізатор, генератор сигналів тощо).</li><li>Бажаний також досвід розробки ПЗ:</li></ul><p>з роботою по протоколу MODBUS;</p> <p>з використанням OCPB (FreeRTOS, ChibiOS);</p> <p>з використанням стеків TCP/IP (lwip) і Bluetooth;</p> <p>для телекомунікаційного обладнання (GSM/GPRS);</p> <p>для організації зберігання даних (журналів подій, архівів) в рамках вбудованих додатків.</p> <p><strong>Віддалену роботу не передбачено.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Перекладач англійської мови віддалено RemotEmployees договірна
РРС спеціаліст зі знанням англійської мови RemotEmployees договірна
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: