Вакансія Фахівець з сертифікації, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Фахівець з сертифікації (Корпорація «Алеф» ). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Медицина, фармацевтика / Фахівець з сертифікації

На 05.06.2023 в нашій базі:  20 вакансій,   642 резюме

Вакансія: Фахівець з сертифікації (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>ABM Technology</strong></strong> <strong>запрошує до співпраці фахівця з сертифікації (імпланти).</strong></p> <p><strong>Який наш кандидат?:</strong></p> <ul><li>досвід роботи спеціалістом з якості від 1 року;</li><li>бажаний досвід роботи із системами управління якістю відповідно до вимог стандартів ISO 9001, ISO 13485....; </li><li>робота з технічними файлами.</li></ul><p><strong>Умови співпраці:</strong></p> <ul><li>офіс знаходиться за адресою: пр.Богдана Хмельницького147;</li><li>робочий час пн.- пт. з 8:00 до 17:00 (вихідні субота на неділя);</li><li>рівень заробітної плати залежить від Ваших навичок та побажань, обговорюємо на співбесіді;</li><li>офіційне працевлаштування.</li></ul><p><strong>Задачі фахівця:</strong></p> <ul><li>підтримка системи управління якістю, що існує на підприємстві;</li><li>розробка, перегляд та актуалізація документації системи управління;</li><li>проведення внутрішніх аудитів;</li><li>розробка документації та підготовка до сертифікації медичних виробів;</li><li>комунікація з органами із сертифікації;</li><li>підготовка та участь у сертифікаційних (наглядових) аудитах;</li><li>розробка коригувальних та запобіжних дій щодо виявлених невідповідностей;</li><li>організація лабораторних досліджень.</li></ul><p><strong>Чекаємо на Ваше

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Медична сестра, асистент стоматолога ФОП Казимір Світлана Анат... 12000 грн.
Лікар УЗД-ветеринар Ветеринарная клиника «Лап... 800 грн.
Провизор-фармацевт Алекс-Фрам, аптека договірна
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Асистент лікаря ветеринарної медицини Ветеринарна клініка «Віп ... 12000 грн.
Фармацевт, асистент фармацевта (ст. м. Арсенальна, Майдан Не... КП «Фармація» договірна
Лікар ветеринарної медицини Вінницький обласний центр... 12000 грн.
Подолог Estetic Derm 24000 грн.
Лікар загальної практики в Болгарію USB-Travel 60000 грн.
Лікар дерматолог-косметолог Медико-косметологический ... 60000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: