Вакансія English teacher (центр міста), Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота English teacher (центр міста) (Репетиторский центр «Логос»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Наука, освіта, переклади / English teacher (центр міста)

На 05.06.2023 в нашій базі:  20 вакансій,   642 резюме

Вакансія: English teacher (центр міста) (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Курси розмовної англійської мови «ESL»</strong> — перша та єдина школа РОЗМОВНОЇ англійської в Дніпрі.</p> <p>Унікальна авторська методика, ліцензована в більш ніж 20 країнах світу, створена спеціально для навчання <strong>дорослих та тінейджерів</strong> ВІЛЬНО СПІЛКУВАТИСЯ англійською мовою.</p> <p>Ми працюємо <strong>вже майже 10 років</strong>, маємо кілька філіалів у <strong>ЦЕНТРІ міста</strong>.</p> <p>Якщо ви <strong>fluent speaker</strong>, закохані у англійську та готові навчати вже дорослих людей не для школи, а по-справжньому, для реального життя, тоді welcome!</p> <p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>зручний робочий графік (обговорюється на співбесіді);</li><li>гідна оплата праці (10 000 — 20 000 грн);</li><li>офіс у центрі міста;</li><li>навчання та тренінги з особистого розвитку за рахунок компанії</li></ul><p><strong>Наші очікування від кандидата:</strong></p> <ul><li>рівень володіння англійською мовою — Upper-Intermediate та вище;</li><li>вища освіта</li><li>це курси РОЗМОВНОЇ мови, тож будьте готові показувати приклад :)</li></ul><p>Відправляйте резюме або телефонуйте <strong>за тел. ...79 або за тел.....70.</strong></p> <p><strong>Більш детально про нас тут:</strong></p> <p>eslukraine.com/</p> <p>instagram.com/esl_dp/</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель англійської мови Бойко, авторская школа договірна
Вчитель початкових класів Бойко, авторская школа договірна
Вихователь дитячого садка Бойко, авторская школа 400 грн.
Вихователь в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Няня в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Вожатий в денний табір Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Вихователь дитячого садка Асоціація Дніпровських Ск... 10000 грн.
Вчитель трудового навчання Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Вчитель фізики Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Асистент учителя Василівський ліцей Вигодя... 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: