Вакансія Trainee PHP+JS Developer, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Trainee PHP+JS Developer (A-sol). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії IT, WEB фахівці / Trainee PHP+JS Developer

На 05.06.2023 в нашій базі:  20 вакансій,   642 резюме

Вакансія: Trainee PHP+JS Developer (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>We are looking for an intern who wants to dive into the world of PHP and JavaScript.<strong><br /><br /></strong></p> <p><strong>Main requirements:</strong><br />- understanding OOP, design patterns;<br />- knowledge of HTML/CSS;<br />- basic knowledge of git;<br />- basic knowledge of PHP and JavaScript.<br />Knowledge of the English language will be an advantage.</p> <p><br /></p> <p>The internship takes place mainly in the office, so candidates from Zaporizhzhia are considered. If you have basic programming knowledge but no commercial experience, this internship will help you dive into the world of development.</p> <p><br /></p> <p>Шукаємо стажера, який бажає погрузитись в світ PHP та JavaScript.</p> <p><b></b></p> <p><b>Основні вимоги:</b><br />- розуміння ООП, шаблонів проектування;<br />- знання HTML/CSS;<br />- базові знання git;<br />- базові знання PHP та JavaScript.<br />Знання англійської мови буде перевагою.</p> <p><br /></p> <p>Стажування проходить переважно в офісі, тому розглядаються кандидати із Запоріжжя. Якщо у вас є базові знання програмування, але немає комерційного досвіду, це стажування допоможе вам поринути у світ розробки.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Контент менеджер сайту Єпіфанцева Інна Вікторівн... 13000 грн.
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 25000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
C# .net developer CML Team 100000 грн.
Php developer CML Team 100000 грн.
Node.js developer willing to become Full-stack CML Team 100000 грн.
Контент менеджер Новик Олена 10000 грн.
Інженер-розробник програмного забезпечення для мікроконтроле... ООО «ДП Укргазтех» 25000 грн.
Unity Developer QuliSoft 61000 грн.
QA manual engineer CML Team 100000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: