Вакансія Мастер маникюра и педикюра, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Мастер маникюра и педикюра (Салон красоты Цирюльня). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Краса та SPA-послуги / Мастер маникюра и педикюра

На 28.02.2024 в нашій базі:  34 вакансій,   485 резюме

Вакансія: Мастер маникюра и педикюра (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Кривий Ріг
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Розыск нашего мастера маникюра!!!</p> <p>В</p> <p>У нас:</p> <p>- Стабильная зарплата;</p> <p>-Замечательный коллектив;</p> <p>-График индивидуальный под клиента;</p> <p>-Понимающий руководитель;</p> <p>-Стабильная зарплата 1 раз в неделю;</p> <p>-Предоставляем только качественные материалы и расходники;</p> <p>-Большой выбор гель-лаков;</p> <p>-Фрейзер,Сухожар, лампа, вытяжка предоставляю.</p> <p>Все новое.</p> <p>Я за высокий уровень дезинфекции и стерелизации!</p> <p>1) Тебе не нужно тратиться на материалы!</p> <p>2) Мне важен твой опыт!</p> <p>Маникюр с покрытием делаешь за 2часа (круче если за 1.30часа)</p> <p>Качественно. Без порезов и без боли!<br />3) Ты будешь частью успешного бренда!</p> <p>4) Хорошо зарабатывать!</p> <p>Рост зарплаты зависит от твоих навыков.</p> <p>От тебя желание развиваться и работать на позитиве в команде!!! Минимум 3 набора интструментов для маникюра.</p> <p>Скидывай на вайбер т. 0972968437 </p> <p>Свои работы и короткий рассказ о себе!</p> <p>Я тебе перезвоню и приглашу на собеседование!!!</p> <p>С ув.Анна Трохимчук</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Масажистка Natash massage 10000 грн.
Асистент стоматолога Стоматологічна клініка "Д... 20000 грн.
Майстер манікюру в Дубай Nail Care & Design studio 63000 грн.
Спеціаліст лазерної епіляції Студия лазерной эпиляции ... 20000 грн.
Косметолог AstraNova 20000 грн.
Консультант з декоративної косметики ООО РУШ договірна
Подолог-майстер манікюру і педикюру Діденко Юлія 10000 грн.
Інструктор по схудненню Фешнтекс (ФОП Рибак Т.О.) 25000 грн.
Перукар Студия «Метріз» 10000 грн.
Массажист Салон красоты «NovaЯ» 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: