Вакансія Дизайнер кухонь, менеджер з продажу та роботі з клієнтами, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Дизайнер кухонь, менеджер з продажу та роботі з клієнтами (Сенета Я.М.). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Дизайн, творчість / Дизайнер кухонь, менеджер з продажу та роботі з клієнтами

На 10.12.2023 в нашій базі:  36 вакансій,   477 резюме

Вакансія: Дизайнер кухонь, менеджер з продажу та роботі з клієнтами (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Опис вакансії:</p> <p>Студія меблів «Кitchen Studio» запрошує на роботу менеджера-дизайнера в м. Львів. Ми меблева компанія, працююча на ринку України з 2003 року.</p> <p></p> <p>Ми шукаємо людину з креативним підходом до роботи, знанням корпусних меблів та матеріалів, досвідом роботи в програмах для дизайну (PRO100, Adobe Photoshop, SketchUp, CorelDraw), вмінням взаємодіяти з замовниками.</p> <p></p> <p>Рівень освіти не є обов’язковим, але бажаним.</p> <p></p> <p>Якщо ви маєте талант у дизайні та відчуваєте себе комфортно у спілкуванні з людьми, то ми раді будемо розглянути вашу кандидатуру!</p> <p></p> <p>Вимоги:</p> <ul><li>Знання меблевої фурнітури Blum, Inoxa, Hafele</li><li>Досвід в проектуванні кухонь та меблів</li><li>Знання PRO100, Adobe Photoshop, SketchUp, CorelDraw, Exel</li><li>Грамотна усна та письмова мова</li><li>Знання техніки «холодні дзвінки»</li><li>Перевагою буде знання програм: 3Ds Max, Atchicad, Autocad</li></ul><p>Обов’язки:</p> <ul><li>Робота з клієнтами. Продаж корпусних меблів (по індивідуальним замовленням)</li><li>Складання дизайн-проектів</li><li>Створення нових проектів</li><li>Оформлення замовлень</li><li>Формування клієнтської бази</li><li>Супровід замовлень</li><li>Умови роботи: Змінний графік роботи, 5\2.</li></ul><ul><li>Місце розташування наших студій м. Львів, вул. Липинського 27; с. Зимна Вода ТЦ «Три слони»</li></ul><ul><li>Оплата: <strong>Висока </strong><strong>ставка + %</strong>.</li></ul><p><strong>kitchen-studio.com.ua</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швея ТОВ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВ... 15000 грн.
Швачка Ателье Шпилька 15000 грн.
Графічний дизайнер Bright Studios 22000 грн.
Конструктор ручних лекал byMe 24000 грн.
Дизайнер Motor Digest договірна
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Архітектор-дизайнер Жykova Design Group 37000 грн.
Флорист Flowers Town 600 грн.
Кравець на ремонт одягу (ательє, правий берег) Дом Моды Вознесенской 28000 грн.
Викладач мистецтв (з живопису та ліплення) Центр сімейного дозвілля ... 11000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: