Вакансія Молодший інспектор, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Молодший інспектор (Чортківська установа виконання покарань №26). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Охорона, безпека / Молодший інспектор

На 11.12.2019 в нашій базі:  59 вакансій,   2661 резюме

Вакансія: Молодший інспектор (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Чортків
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


Требования: Чортківська установа виконання покарань (№26) запрошує для проходження служби на посадах молодших інспекторів відділу режиму і охорони осіб чоловічої статі по охороні та нагляду за ув’язненими та засудженими, які утримуються в установі.

Основними вимогами до вакантних посад є: проходження служби в ЗСУ ( або без проходження служби в ЗСУ по сімейних обставинах), вік від 18 до 50 років, добрий стан здоров’я, відсутність судимостей кандидата, позитивні характеристики по місцю навчання, служби та проживання.

Особам, які проходять службу в УВП надається 30-ти денна оплачувана відпустка, термін якої збільшується в залежності від збільшення вислуги років та отримують матеріальну допомогу на оздоровлення. Працівники мають право вступити на навчання до вищих навчальних закладів ДПтС України; більш ранній, у порівнянні з цивільним населенням, вихід на пенсію та інші соціальні гарантії передбачені Законом України «Про Національну поліцію».

Детальну інформацію можна отримати за тел. ..70. (відділ кадрів), моб. ..26, ..43 або безпосередньо звернутись по адресу: вул. Л. Укра- їнки, 3, м.Чортків, з 8.00 до 17.00 годин.Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охранник в офис ТД "АГРОХИМХОЛДИНГ" 5200 грн.
Охранник Иванов и К 10000 грн.
Электромонтер опс Управление полиции охраны... 6500 грн.
Охоронник в магазин "Аврора" Аврора 7000 грн.
Инспектор итзо Черкасское СИЗО 6500 грн.
Охранник Черкасское СИЗО 6500 грн.
Инспектор охраны Черкасское СИЗО 6500 грн.
Младший инспектор охраны Черкасское СИЗО 6500 грн.
Охранник Инэкс 12000 грн.
Охранник вахта ПП ,,Спiльник плюс,, 13500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: