Вакансія Продавець в стоковий магазин вул.Личаківська (р-н Котика), Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Продавець в стоковий магазин вул.Личаківська (р-н Котика) (Мережа магазинів сток та секонд-хенд «Birka!Lux»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець в стоковий магазин вул.Личаківська (р-н Котика)

На 06.10.2022 в нашій базі:  11 вакансій,   607 резюме

Вакансія: Продавець в стоковий магазин вул.Личаківська (р-н Котика) (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо на постійну роботу активних, комунікабельних та відповідальних людей середнього віку в магазин стокового та вживаного одягу "Birka!Lux" по вул. Личаківській (біля крамниці "два кроки від хати").</p> <p>"Birka!Lux"", це мережа магазинів сучасного стокового та якісного вживаного одягу та взуття. <br /></p> <p>Ми працюємо виключно з товаром найвищої якості, який пропонуємо за цілком демократичними цінами!</p> <p></p> <p>Основні обов’язки: </p> <p>— прийом та розкладка товару; </p> <p>— активна робота в залі з людьми; </p> <p>— підтримання чистоти та порядку в торговому залі; </p> <p>— робота на розвиток лояльності та збільшення кількості постійних покупців; </p> <p>— активна позиція в роботі та розвитку підприємства.</p> <p></p> <p>Перевага надається:</p> <p>— працездатним жінкам середнього віку;</p> <p>— які вміють брати на себе відповідальність за свою роботу; </p> <p>— мають розвинуті комунікативні навички та вміння працювати з людьми; </p> <p>— досвід роботи на аналогічній посаді не обов’язковий.</p> <p></p> <p>Умови: </p> <p>— гарний сучасний магазин з широким асортиментом товару; </p> <p>— дружній колектив; </p> <p>—зручний доїзд; </p> <p>— години роботи з 09:00—19:00, неділя з 10:00-17:00, 4/2 дні; </p> <p>— з/п з розрахунку від 450-600/день або 10000-12000грн/міс; </p> <p>— офіційне працевлаштування; </p> <p>— повне навчання специфіці роботи під час випробувального терміну; </p> <p>— можливість кар'єрного росту.</p> <p></p> <p><strong>По всім іншим питанням, одразу дзвоніть!</strong><strong><br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-консультант ФОП Рабешко Б.Р. 15000 грн.
Комплектувальник товару Бобівник Карина Валеріївн... 11000 грн.
Продавец-консультант Candy-yarn 13000 грн.
Продавець-касир (Бородянка) Національна мережа магази... 8000 грн.
Продавець продовольчих товарів Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Водій на МАЗ Транс-Радогаст 10000 грн.
Пекарь Павловська Наталія Євгені... 9600 грн.
Касир Павловська Наталія Євгені... 8500 грн.
Провідний фахівець з публічних закупівель ГДІП 14760 грн.
Продавець-консультант в магазин "Аврора" ЧП Гречишкіна Л.М. 7400 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: