Вакансія Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання (Компанія SHEN). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Виробництво / Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання

На 27.06.2022 в нашій базі:  20 вакансій,   589 резюме

Вакансія: Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Прилуки
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообаднання</strong><strong><br />Умови :</strong></p> <ul><li>Зручний графік роботи. з 8:00 до 17:00 5/2</li><li>Можливі аварійні виїзди на об'єкт в разі технічної несправності систем</li><li>Зарплата: 10 000 - 11 000 грн (обговорюється на співбесіді). Стабільна оплата праці. Два рази на місяць</li><li>Офіційне оформлення</li></ul><p> <strong>Обов’язки:</strong></p> <p>- Ремонт та обслуговування електроустаткування на промисловому підприємстві.</p> <p>- Приведення до чинних електротехнічних нормативів силових, розподільчих електричних шаф, кабельних трас.</p> <p>- Виконання робіт з дотриманням вимог ПТЕЕС, ПБЕЕС, ПУЕ в електроустановка до та понад 1000В.</p> <p>- Обслуговування та ремонт електроприводів та шаф керування.</p> <p>- Виконання монтажних робіт.</p> <p>- Виконання робіт на висоті .</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Від Вас ми очікуємо:</strong></p> <p>Відповідальне ставлення до роботи, бажання навчатись</p> <p>Відсутність шкідливих звичок<br /></p> <p>Досвід роботи в електроустановках промислових підприємств буде перевагою</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Фахівець з обслуговування і ремонту комп'ютерної, офісної і ... Медичний центр "Юліс" договірна
Механік ТОВ «Ленбуд» договірна
Плиточник ТОВ «КУБЕРТЕН» договірна
Кранівник ТОВ «КУБЕРТЕН» договірна
Оператор різальних машин ТОВ «Ленбуд» договірна
Зварювальник на металовироби ФЛП Лысенко Виктор Григор... договірна
Швея на трикотаж Швейный цех на Теремках 12000 грн.
Водії категорії С, Автобетонозмішувача КСА Бетон 1 грн.
Оператор на автозавод в Чехии Merkus s.r.o. 1000 грн.
Охоронник (вахтовий метод) Экспосервис 12300 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: