Вакансія Автор з написання дипломних, курсових робіт з психологїї, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Автор з написання дипломних, курсових робіт з психологїї (ІК «AstraNET»). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії HR, управління персоналом / Автор з написання дипломних, курсових робіт з психологїї

На 17.07.2024 в нашій базі:  39 вакансій,   493 резюме

Вакансія: Автор з написання дипломних, курсових робіт з психологїї (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо спеціалістів для написання дипломних, курсових, контрольних, рефератів та інших робіт з психологічних дисциплін.</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>замовлення для українських ВНЗ;</li> <li>гарантуємо конфіденційність (ваші дані тільки у адміністратора компанії);</li> <li>пропонуємо конкурентну оплату праці;</li> <li>швидкі виплати (через 7−10 діб з моменту виконання замовлення);</li> <li>індивідуальний графік роботи. Ви самі обираєте час, коли працювати. Важливе для нас − виконання роботи має бути чітко в терміни, вказані в замовленні;</li> <li>можливість для саморозвитку, постійне вдосконалення своїх професійних компетенцій.</li> </ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>якісно писати авторські роботи згідно наданих вимог та завдань;</li> <li>виконувати замовлення в чітко зазначений термін;</li> <li>писати тексти з необхідним рівнем оригінальності;</li> <li>при необхідності вносити корективи в написану роботу;</li> <li>при написанні використовувати новітні інформаційні джерела (книги, статті, підручники, періодичні видання, архівні дані) та актуальну законодавчу базу;</li> <li>бути завжди на зв’язку.</li> </ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>вища освіта (рівень спеціаліста, магістра, аспіранта, кандидата та доктора наук);</li> <li>досвід в сфері написання робіт на замовлення від 1 року;</li> <li>може бути перевагою наявність стажу викладацької діяльності, науковий ступінь кандидата наук, професора або доцента;</li> <li>володіння критеріями аналізу тексту (програми Антиплагіат);</li> <li>вміння працювати з програмами математичної статистики, такими як SPSS або Statistica;</li> <li>вміння працювати з великим обсягом інформації, аналізувати її, чітко викладати свої думки;</li> <li>знання українського законодавства та його змін, актуального у вашій сфері;</li> <li>розвинені комунікативні навички;</li> <li>практичний досвід роботи з MS Office (Excel, Word, Access, PowerPoint);</li> <li>володіння українською мовою (обов'язково), грамотна письмова мова (бездоганна орфографія, граматика і пунктуація);</li> <li>відповідальність, пунктуальність, організованість, увага до деталей.</li> </ul><p>Надсилайте резюме на 066−741−03−94, 098−669−01−43</p> <p>viber: +380986690143</p> <p> </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Начальник отдела продаж Пшенична О.І. 40000 грн.
Юрист-Комендант в общежитие ФОП Харлашкина А. П 20000 грн.
Помічник керівника по роботі з персоналом ФОП Зоренко Л. П. 22000 грн.
Фахівець з підбору кадрів дистанційно Гайнутдінова І.К. 15000 грн.
Адміністратор (менеджер) об’єктів Компанія SHEN 20000 грн.
Спеціаліст відділу роботи з персоналом та керівними кадрами Комітет з фізичного вихов... 14000 грн.
Начальник відділу кадрів ТОВ «Виробник Плюс» договірна
Інженер з охорони праці (смт. Калинівка, вул. Індустріальна,... Логістичний центр «Калині... 25000 грн.
Інженер з охорони праці у Калинівку (вул. Індустріальна, 5) Логістичний центр «Калині... 25000 грн.
Фахівець з кадрового адміністрування (Фастівський р-н, смт. ... Логістичний центр «Калині... 26000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: