Вакансія МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу., Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу. (СПД Барсук А.В.). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії Дизайн, творчість / МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу.

На 30.09.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу. (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Робоче місце для здатного ювеліра, зі знанням ювелірного мистецтва в майстерню. Майстерня в дуже прохідному місці 20 років роботи (великий торговий центр)! Прийом видача замовлень, (ремонт виготовлення) обговорення всіх умов і тонкощів ремонтує мого виробу або виробу прийнятого на виготовлення. Зарплата зазначена в оголошенні це не межа, багато залежить від ваших здібностей!</p> <p>Оцінюйте будь ласка ситуацію сьогоднішнього дня. (воєнний стан, електроенергія) бо ці фактори теж впливають на вашу зарплату.</p> <p>Офіційне оформлення.</p> <p>Оплата % тільки з наших клієнтів, + до ваших замовникам або особистої роботи питань - претензій не буде, виконувати зможете ділитися не потрібно. Ви можете приймати своїх особистих клієнтів без обмежень.</p> <p>Наявність свого інструменту вітається або надаємо при необхідності свій інструмент. Майстерня обладнана: верстак, освітлення, охорона, шліфовка з витяжкою, УЗМ (ультразвукова мийка) електронні ваги (0.01) і т.д .. Все основне обладнання є в наявності.<br /></p> <p>Сайт для ознайомлення. juvelir.od.ua</p> <p>Вимоги: Пунктуальність! Акуратний зовнішній вигляд, спокійний, врівноважений характер, не п'ющий алкоголь. Якщо знань не вистачає підучимо.</p> <p>Надаємо роботу для ювеліра з маленьким робочим стажем.</p> <p>Зустріч за домовленістю. Пишіть в Л.С., VIBER, Телефонуйте з 11.00 - 20.00.</p> <p>0981520200</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник флориста Flora vip Lux 15000 грн.
Дизайнер-архітектор Roomy Design 16000 грн.
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 8697 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Звукорежиссер 1категорії РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру другої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 7464 грн.
Помічник керівника художнього РадиоБенд Александра Фоки... 8679 грн.
Артист оркестру першої категорії (перкусія) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: