Вакансія Автор студентських робіт, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Автор студентських робіт (Dipservis). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії IT, WEB фахівці / Автор студентських робіт

На 02.10.2023 в нашій базі:  38 вакансій,   655 резюме

Вакансія: Автор студентських робіт (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Dipservis» - досвідчена компанія, що офіційно працює у сфері написання на замовлення дипломних, курсових, контрольних та інших видів навчальних робіт, у зв'язку з розширенням штату, оголошує конкурс на вакансію автора студентських робіт.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність закінченої вищої освіти;</li></ul><ul><li>знання ПК, MS Office, Internet лише на рівні досвідченого користувача;</li></ul><ul><li>досвід написання студентських робіт на замовлення;</li></ul><ul><li>відповідальність та старанність, своєчасне виконання робіт (без затримок);</li></ul><ul><li>можливість зв'язатися з Вами у будь-який момент (телефон, gmail, telegram, viber);</li></ul><ul><li>бажання заробляти у будь-який зручний для Вас час.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>висока та гарантована своєчасна оплата за виконані роботи, підтримка та сприяння авторам-початківцям (виплата гонорару за перші виконані замовлення протягом 3-х днів);</li><li>вигідна система оплати для авторів (на карту будь-якого українського банку);</li><li>вільний графік роботи;</li><li>постійна наявність замовлень, щоденні списки нових замовлень з різних дисциплін, з яких Ви можете вибрати те, що саме Вам цікаво;</li><li>необмежені можливості за обсягами замовлень, що обробляються – все залежить від Вашого індивідуального режиму праці;</li><li>дружелюбні менеджери;</li><li>бонусні програми для найактивніших авторів.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Перекладач англійської мови віддалено RemotEmployees договірна
РРС спеціаліст зі знанням англійської мови RemotEmployees договірна
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: