Вакансія Автор студентських робіт, Херсон. Пошук роботи в Херсоні - Робота Автор студентських робіт (Dipservis). Шукаю роботу в Херсоні.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Херсоні є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Херсоні в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Херсоні або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Херсоні!

вакансії Херсоні / вакансії IT, WEB фахівці / Автор студентських робіт

На 25.06.2024 в нашій базі:  38 вакансій,   491 резюме

Вакансія: Автор студентських робіт (в Херсон)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Dipservis» - досвідчена компанія, що офіційно працює у сфері написання на замовлення дипломних, курсових, контрольних та інших видів навчальних робіт, у зв'язку з розширенням штату, оголошує конкурс на вакансію автора студентських робіт.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність закінченої вищої освіти;</li></ul><ul><li>знання ПК, MS Office, Internet лише на рівні досвідченого користувача;</li></ul><ul><li>досвід написання студентських робіт на замовлення;</li></ul><ul><li>відповідальність та старанність, своєчасне виконання робіт (без затримок);</li></ul><ul><li>можливість зв'язатися з Вами у будь-який момент (телефон, gmail, telegram, viber);</li></ul><ul><li>бажання заробляти у будь-який зручний для Вас час.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>висока та гарантована своєчасна оплата за виконані роботи, підтримка та сприяння авторам-початківцям (виплата гонорару за перші виконані замовлення протягом 3-х днів);</li><li>вигідна система оплати для авторів (на карту будь-якого українського банку);</li><li>вільний графік роботи;</li><li>постійна наявність замовлень, щоденні списки нових замовлень з різних дисциплін, з яких Ви можете вибрати те, що саме Вам цікаво;</li><li>необмежені можливості за обсягами замовлень, що обробляються – все залежить від Вашого індивідуального режиму праці;</li><li>дружелюбні менеджери;</li><li>бонусні програми для найактивніших авторів.</li></ul><p> Зареєструватись автором, можна за посиланням dipservis.com.ua/ukr/registeravtor</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
LinkBuilder, Outreach Specialist Needmylink 12000 грн.
Middle SEO-спеціаліст (EN) Needmylink 30000 грн.
Link Builder, крауд-маркетолог Needmylink 15000 грн.
IT-директор Навигатор, рекрутинговая ... 75000 грн.
1C програміст ТОВ «ІТАК» 30000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: