Персонал Херсон: резюме та пошук співробітників в Херсоні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Херсоні швидко, шукаю резюме в місті Херсон.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Херсоні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Херсоні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Херсоні!

Резюме: Оператор, диспетчер, администратор, менеджер по работе с клиентами (Херсон)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Херсон
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p>Шукаю роботу оператором пк, оператором колл центру, диспетчера, менеджера по роботі з клієнтами, адміністратора. Маю лідерські якості та організаторські здібності, без перешкод знаходжу спільну мову з людьми,пунктуальна,охайна, відповідальна ,працьовита,комунікабельна,позитивна, швидко навчаюсь новому, присутній досвід роботи з коштами, вмію швидко вирішувати і залагоджувати конфліктні або не стандартні ситуації та питання . Маю охайний та привабливий зовнішній вигляд,не маю шкідливих звичок. Проживаю в м. Дніпро. Маю водійське посвідчення,категорія-В, стаж за кермом-12 років.<br></p><p>Досвід роботи :</p><ul><li>Кассир</li></ul><p>з 04.2008 по 06.2011 (3 роки 2 місяці) ОАО "ДОПАС", Дніпро (Пасажирські перевезення)</p><p>Маю досвід спілкування з людьми та досвід роботи з коштами.</p><ul><li>Менеджер по роботі з клієнтами</li></ul><p>з 04.2015 по 12.2017 (2 роки 8 місяців) ПП "Техносервіс Трейд Менеджмент", Дніпро (Надання послуг роботи спец та буд техніки).</p><p> Маю навички роботи менеджера на підприємстві з надання послуг спец та будівельної техніки.Маю досвід, ведення переговорів та супровідної документації, пошуку нових клієнтів, організації роботи водіїв, ведення бухгалтерії підприємства, роботи з офісною технікою.</p><ul><li>Оператор комп'ютерного набору</li></ul><p>з 04.2018 по 07.2020 (2 роки 3 місяці) ГУНП в Дніпропетровській області, Дніпро (відділ УОАЗОР Нац. Поліції в Дніпропетровській області )</p><p>Працювала оператором служби 102. Приймала виклики від громадян та вносила інформацію до комп'ютера. Володію вільно українською та російською мовами,вічливо та тактовно спілкуюсь з людьми,уважна до деталей.</p><p>Освіта :</p><ul><li>Державний Аграрний університет</li></ul><p>Менеджмент, Дніпро, Незакінчена вища, з 09.2007 по 06.2010 (2 роки 9 місяців)</p><p>Довелося тимчасово припинити навчання.</p><ul><li>Личаківська ЗОШ</li></ul><p>Личково, Середня, з 09.1996 по 05.2007 (10 років 8 місяців)</p><p>Закінчила 11 класів Личківської загальноосвітньої школи</p><p>Знання мов :<br></p><ul><li>Російська ? вільно</li><li>Українська ? вільно</li></ul><p><br></p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Оператор, диспетчер, администратор, менеджер по работе с клиентами  Jobs.ua рекомендує переглянути: