Персонал Херсон: резюме та пошук співробітників в Херсоні, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Херсоні швидко, шукаю резюме в місті Херсон.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Херсоні. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Херсоні, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Херсоні!

Резюме: Специалист по земельным отношениям, землеустроитель (Херсон)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Херсон
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p><strong>Освіта:</strong><br></p><p>1998 – 2003 – Херсонський державний технічний університет спеціальність «Менеджмент організацій</p><p>2011 - 2013 – Одеський держаний агарний університет, спеціальність «Землеустрій та кадастр»</p><p><strong><br></strong></p><p><strong>Додаткова освіта:</strong></p><p>2005 р. – кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок<br> 2011 р. – кваліфікаційне свідоцтво ліцитатора (аукціоніста) з проведення земельних торгів <br> <strong><br></strong></p><p><strong>Досвід роботи:</strong></p><p>Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області</p><p>Стаж роботи 16 років.</p><p>Впевнено орієнтуюся в земельному законодавстві, а також в інших нормативних документах, пов'язаних з областю земельних відносин. </p><p>Здатна швидко навчатися новим видам діяльності, відповідальна, адаптивна до внутрішніх і зовнішніх змін, конструктивність і виваженість у пошуку рішень, здатна працювати як в команді, так і самостійно.</p><p>Вмію налагодити контакти з людьми різного рівня, як з клієнтами так і з представниками органів місцевого самоврядування. Відповідально ставлюся до поставлених обов'язків і завдань.</p><p><br></p><p>Функціональні обов’язки:</p><p>- Вирішення земельних питань в органах місцевого самоврядування та в відповідних організаціях; </p><p>- проведення державної землевпорядної експертизи документації із землеустрою та землеоціночної документації на предмет відповідності вимогам діючого законодавства;</p><p>- погодження проектів із землеустрою по принципу екстериторіальності</p><p>- перевірка суб’єктів господарювання на дотримання вимог земельного законодавства</p><p>- розробка і узгодження проектів договорів, листів, запитів та інших документів;<br> - контроль за своєчасним поданням підрозділами довідок, інформації та інших матеріалів для підготовки відповідей на звернення громадян;</p><p>- надання консультацій та роз'яснень з питань земельного законодавства.</p><p><strong><br></strong></p><p><strong>Професійні навички:</strong></p><p>- Впевнений користувач програм MS Office, Автокад, Норматив плюс</p><p>- Розробка документації з експертної та грошової оцінки земельної ділянок, грошової оцінки земель населених пунктів</p><p><strong><br></strong></p><p><strong>Особисті якості:</strong></p><p>- бажання працювати на результат; вміння приймати рішення та нести відповідальність за них; чесність; цілеспрямованість; пунктуальність; відповідальність; комунікабельність.</p><p><br> <strong><br></strong></p><p><strong>Додаткова інформація:</strong></p><p>Водійське посвідчення категорії «В»<br> Можливість відряджень.<br> <br></p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Специалист по земельным отношениям, землеустроитель  Jobs.ua рекомендує переглянути: